First lot Previous lot Lot 1128 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:1128
Book nr:31233
Author:LANGENDYK - BRUIN
Title:Tafereelen der eerste Christenen, bestaande in 92 konst-prenten van Jan Luiken
Town:Amsteldam
Publisher:wed. Barend Visscher
Year:1722
Description:In-4?, [8], [183] pp met titelvignet door J. Wandelaar. Met 92 kopergravures door Jan LUIKEN. Gebonden in vol perkament uit de tijd
Note:Mooi exemplaar van de 1e druk. Herkomst: Buijnsters-Smets
Price:€260 - €320
First lot Previous lot ... 1124 | 1125 | 1126 | 1127 | 1128 | 1129 | 1130 | 1131 | 1132 ... Next lot Last lot