First lot Previous lot Lot 1127 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:1127
Book nr:31247
Author:LA BRUY?RE, Jean de
Title:Kentekenen van den aart der menschen, uit het Grieks van Theophrastes; met de geaartheden of de zeden van deze eeuw
Publisher:Jacobus Loveringh
Year:1735
Description:2 dln. in 1 vol. in-8?, xxxvi, 400 ; [4], 414 pp. Met allegorisch front. (Picart) en 2 titelvignetten. Gebonden in vol perkament uit de tijd, titel in inkt op de rug
Note:Vertaald door Gerard Westerwyk. Ex libris Buijnsters-Smets
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 1123 | 1124 | 1125 | 1126 | 1127 | 1128 | 1129 | 1130 | 1131 ... Next lot Last lot