First lot Previous lot Lot 73 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:73
Book nr:29754
Author:VAN DE VELDE, A.
Title:De ambachten van de Timmerlieden en de Schrijnwerkers te Brugge, hun wetten, hun geschillen en hun gewrochten van de XIVe tot de XIXe eeuw
Town:Gent
Publisher:A. Siffer
Year:1909
Description:In-8?, 261 pp. + 26 illustraties it. Roestvlekjes. Genaaid, in originele uitgeverskaft, rug gebroken
Note:Gedrukt voor de Koninklijke Vlaamsche Academie voor taal-en letterkunde
Price:€30 - €50
Sellingprice:€100