First lot Previous lot Lot 72 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:72
Book nr:23851
Author:STYNEN, Herman
Title:Stedebouw en Gemeenschap. Louis Van der Swaelmen (1883-1929), bezieler van de moderne beweging in Belgi?
Town:Brussel/Li?ge
Publisher:Pierre Mardaga
Year:1979
Description:In-4?, 139 pp., ills. Uitgeverskaft.
Bijgevoegd:
- SMETS (M.), De ontwikkeling van de tuinwijkgedachte in Belgi?. Een overzicht van de Belgische volkswoningbouw / 1830-1930. Ibidem, 1977, 223 pp., ills.
- JACOBS (Roel), Een geschiedenis van Brussel. Tielt, Lannoo, 2004, 302pp., ills. Uitgeverskaft.
- 2 tentoonstellingscatalogi: Poelaert en zijn tijd. Institut sup?rieure d'Architecture Victor Horta. Brussel, Gemeentekrediet, 1980, 319pp., ills. Uitgeverskaft; Brussel, breken, bouwen. Architectuur en stadsverfraaiing 1780-1914. Brussel, Gemeentekrediet, 1979, 304pp., ills. Uitgeverskaft.
Totaal 5 vol.
Price:€40 - €60
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 ... Next lot Last lot