First lot Previous lot Lot 583 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:583
Book nr:30564
Author:[DEVOTIEPRENT]
Title:S. Josephus
Description:Handgeschilderde prent (29.5 x 20 cm) met bloemwerk rondom en prik- en snijwerk uit laat 18de eeuw. Ingelijst. Bijgevoegd: 10 devotieprentjes uit de 19de eeuw met mech. kantrandjes. Samen: 11 stuks
Price:€100 - €160
First lot Previous lot ... 579 | 580 | 581 | 582 | 583 | 584 | 585 | 586 | 587 ... Next lot Last lot