First lot Previous lot Lot 564 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:564
Book nr:30488
Author:[JACHTTAFERELEN]
Title:Hertenjacht
Description:Gravure (20.5 x 46.5 cm) getekend 'Jac Callot f'. Ingeslijst. Bijgevoegd: 'Everzwijnen jacht'. Tekening (10.5 x 27.5 cm) in bruine inkt op handgeschept papier (17/18de eeuw?). Ingelijst. Samen: 2 kaders
Price:€200 - €300
First lot Previous lot ... 560 | 561 | 562 | 563 | 564 | 565 | 566 | 567 | 568 ... Next lot Last lot