First lot Previous lot Lot 469 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:469
Book nr:30601
Author:[DOODSPRENTJES]
Title:Verzameling van 460 doodsprentjes vooral begin 19de eeuw
Description:Verschillende formaten, aantal op perkament, meeste met kopergravures en litho's, vooral Vlaanderen. Samen in ??n moderne album. Mooie verzameling
Price:€450 - €700
Sellingprice:€3200
First lot Previous lot ... 465 | 466 | 467 | 468 | 469 | 470 | 471 | 472 | 473 ... Next lot Last lot