First lot Previous lot Lot 365 from 1093 Next lot Last lot
Lot nr:365
Book nr:29412
Author:[AFFICHE] VAN ACKER, Flori
Title:Eeuwfeest van Belgie's onafhankelykheid. Stad Brugge. Praalstoet van het Gulden Vlies. 13 juli 1930 - 17 augustus
Town:Brugge
Publisher:Kunstdr. L. Burghgraeve
Year:1930
Description:Grote chromolitho (122,5 x 91 cm) ontworpen door Flori Van Acker. Opgerold, goed bewaard
Price:€100 - €200
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 | 367 | 368 | 369 ... Next lot Last lot