First lot Previous lot Lot 601 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:601
Book nr:28655
Author:DE BO, L.L. - SAMYN, Joseph
Title:Westvlaamsch idioticon
Town:Gent
Publisher:Siffer
Year:1892
Description:Gr. in-8?, xiv, 1335 pp, portret en kaart b.t. Gesigneerd door E.H. Samyn. Half chagrinband uit de tijd, titel verguld op de rug. Bijgevoegd: artikel door J. Mac Leod "Deken de Bo's kruidwoordenboek en de Nederlandsche wetenschappelijke taal" (18 pp) + postkaart met portret van de auteur
Note:Tweede editie herwerkt door J. Samyn. Beste editie. Ex libris 'Weest vrolijk maar werkt door' van V.D.S.
Price:€70 - €90
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 597 | 598 | 599 | 600 | 601 | 602 | 603 | 604 | 605 ... Next lot Last lot