First lot Previous lot Lot 53 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:53
Book nr:28404
Author:VERHAEGEN, Arthur
Title:Monographie de l'?glise cath?drale de Saint Sauveur ? Bruges, publi?e sous la direction de Art. Verhaegen, membre de la commission de St. Luc ? Gand
Publisher:Imprimerie de S. Augustin / Descl?e, De Brouwer et Cie
Year:1888
Description:In-plano (73 x 55 cm), gegraveerde titel, inleidende tekst van 5 pp, met 61 lithografische platen, deels dubbel en uitv., waarvan 6 in kleur. Watervlekken, kleine marginale scheurtjes, weinig roestvlekjes. Losbladig, kartonnen kaft (vlekken)
Note:Arthur Verhaegen (1847-1917), ingenieur-architect, glasschilder, oudheidkundige, leerling van J.B. Bethune. Ref. De Sint-Lucasscholen en de neogotiek, p. 322. "De neogotiek greep, in volle 19e eeuw en in het spoor van ultramontanen als A. Verhaegen, terug naar artistieke hoogtepunten uit de ge?dealiseerde middeleeuwen"
Price:€160 - €200
Sellingprice:€320