First lot Previous lot Lot 1038 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1038
Book nr:29496
Author:DAVID, Joannes SJ
Title:Paradisus sponsi et sponsae in quo... Pancarpium Marianum
Town:Antverpiae
Publisher:Ex Officina Plantiniana apud B. et J. Moretos fratres
Year:1618
Description:2 dln. in 1 vol. in-8?, 2 gegr. titels, [16] + 212 + [3] pp en [16] + 213 + [3] pp, 102 fijne emblematische gravures van Th. GALLE b.t. Legendes in het Latijn, Vlaams en Frans. Enkele bleke watervlekjes, eigendomsmerk van titel weggewist, marg. scheurtje van eerste plaat hersteld. Weinig roestvlekjes. Gebonden in vol kalfsleder, rug verguld, sterk gewreven
Note:Oorspronkelijk verschenen in 1607. Ref. BCNI 6514 ; Bibl. Belg. II, p. 81-83 ; De Backer/S. II,1847,10 ; niet in Landwehr ; Praz p. 314.
In deel 1 wordt de Passie van de Heer afgebeeld en de voorafspiegeling ervan in het O.T. In deel 2 worden de eretitels van de Maagd Maria uitgebeeld (troon van Salomon, huis der wijsheid, lusthof der christenmensen...)
Price:€200 - €300
Sellingprice:€200
First lot Previous lot ... 1034 | 1035 | 1036 | 1037 | 1038 | 1039 | 1040 | 1041 | 1042 ... Next lot Last lot