First lot Previous lot Lot 525 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:525
Book nr:26872
Author:[GENT]
Title:La porte de Courtrai en 1792 - La place d'Armes en 1803
Description:Twee aquarellen (16 x 22 en 18 x 28 cm), begin 19de eeuw, anoniem. Papier egaal verbruind. Lijstjes uit de periode (?) in acajou en oud glas
Price:€220 - €300
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 521 | 522 | 523 | 524 | 525 | 526 | 527 | 528 | 529 ... Next lot Last lot