First lot Previous lot Lot 499 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:499
Book nr:26735
Author:THOMAS a KEMPIS
Title:Het hofken der roosen, en de valleye der lelien
Publisher:Michiel Cnobbaert
Year:1663
Description:In-12?, 180 [= 200], [8] pp. Allegorisch frontisp. na de typografische titel. Gedrukt in gotische letters. Gebonden in vol perkament uit de tijd, vlekken
Note:BCNI 12029. De eerste editie dateert van 1623. Provenance: Bibliotheek Mari?nhage Eindhoven, hs. ex libris J.A. Linssen Druten 1913, Maria Felicitas
Price:€120 - €160
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 495 | 496 | 497 | 498 | 499 | 500 | 501 | 502 | 503 ... Next lot Last lot