First lot Previous lot Lot 486 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:486
Book nr:26668
Author:JOANNES DE SANCTO GEMINIANO
Title:Sermones funebres (...). Opus ab innumeris mendis, & fastidiosis breviationibus vindicatum, ac multis erroribus expurgatum. Opera & studio R.P. Richardi Gibboni
Publisher:wed. en erven P. Bellerus (col. Andreas Bacx)
Year:1611
Description:In-8?, [12], 300 ff, titelvignet in houtsnede. Latijnse tekst in 2 kolommen, enkele bladen verbruind, marginale watervlekken, scheur onderaan f. 292 met wat verlies. Perkamentband uit de tijd, met opstaande randen, sporen van sluitlinten, rug vervuild, wat verlies van perkament aan de onderhoek van het achterplat
Note:BCNI 5700 ; DBS III, 1407, nr. 6. Provenance : Bibliotheek Mari?nhage Eindhoven, klooster Utrecht, klooster Nijmegen, hs. herkomst op de titel (Wollemart, Amsterdam). Slechts 1 ex. in STCV
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 482 | 483 | 484 | 485 | 486 | 487 | 488 | 489 | 490 ... Next lot Last lot