First lot Previous lot Lot 295 from 471 Next lot Last lot
Lot nr:295
Book nr:25844
Author:MAGRITTE, Ren?
Title:L'Idole
Description:Kleurlithografie (40 x 48 cm) getekend links boven Magritte. Onderaan getekend in potlood Georgette Magritte en H.C., op de keerzijde in potlood: 'lithographie d'apr?s l'oeuvre originale de mon mari Ren? Magritte "L'Idole", Georgette Magritte'. Met twee kleine krasjes in het beeld, witte rand met verkleurd boordje. Mooie druk (Henri Deschamps lith.)
Price:€100 - €200
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 ... Next lot Last lot