First lot Previous lot Lot 937 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:937
Book nr:36841
Author:[BOTANISCHE PRENTEN]
Title:Ananas en vijgen
Description:Aquarel (35 x 25 cm) van Marie Ghilain uit 1872.
Bijgevoegd: 16 meest handgekleurde gravures uit 18e en 19e eeuw met bloemen, planten en vlinders (17)
Price:€90 - €120
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 | 939 | 940 | 941 ... Next lot Last lot