First lot Previous lot Lot 644 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:644
Book nr:36750
Author:[BRUGGE]
Title:Tour et Eglise Notre Dame à Bruges
Description:Litho (23 x 16 cm), handgekleurd (Tournay, Dewasme, ca. 1820), ingelijst. Ref. Michiels II, 554.
Bijgevoegd: uit zelfde werk 'Maison de Campagne des ci-devants Jésuites Anglais à Coolkerke', litho, handgekleurd, ingelijst + Aquarel (9.5 x 12 cm) 'Rolweg' door Musschoot, get. rechts onder, ingelijst + handgekleurde houtsnede (13 x 23.5 cm) door G. Vanderhecht, get. links onder met zicht 'Bruges - Vue de la station du chemin de fer' (ca. 1860), ingelijst (4)
Price:€90 - €140
Sellingprice:€250
First lot Previous lot ... 640 | 641 | 642 | 643 | 644 | 645 | 646 | 647 | 648 ... Next lot Last lot