First lot Previous lot Lot 642 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:642
Book nr:36753
Author:[BRUGGE] - STRANG, William
Title:Begijnhof, Dyver en Halletoren, Rozenhoedkaai en Gentpoort
Description:4 etsen (bladgrootte: 44 x 31 cm), getekend en gedateerd (1898) in de plaat. Mooie afdrukken op handgeschept papier.
Bijgevoegd: 'Jan van Eyckplein', ets (13.5 x 18.5 cm), get. in potlood door Kellner + 'Kraanplein', ets (13 x 18.5 cm) van zelfde
Price:€90 - €140
Sellingprice:€280
First lot Previous lot ... 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 | 644 | 645 | 646 ... Next lot Last lot