First lot Previous lot Lot 641 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:641
Book nr:37199
Author:[BRUGGE]
Title:Porte d'Ostende à Bruges
Description:Litho (15.5 x 19.5 cm) van Sturm naar de Pelaert (Bxl, De Cloet, ca. 1825). Ref. Michiels III, 1494.
Bijgevoegd: 'The Minne-water, Bruges' Handgekl. grav. van Byrne naar Batty, ca. 1826 + 'Gate of Ghent at Bruges', handgekl. grav. van Edwards naar Batty (London, 1826) + 'Vue prés de Bruges'. Kopergrav. van Demonchy naar de Villeur (Paris, ca. 1780). Alles mooi ingelijst met notelaar en acajoulijstjes
Price:€120 - €180
Sellingprice:€280
First lot Previous lot ... 637 | 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 | 644 | 645 ... Next lot Last lot