First lot Previous lot Lot 640 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:640
Book nr:36757
Author:[BRUGGE]
Title:Plan de la ville de Bruges
Description:Kopergravure (35.5 x 45 cm), getekend C. Janssens (1777), verbruind, korte marges. Bijgevoegd: litho (35 x 24.5 cm) met loterieprent van Pourbus (1574) door Daveluy uitgegeven in 19de eeuw + 'Zigt van de zijd-gevel des ouden landhuis van den Vrije' en 'De Burgt', 2 gravures van Rudd (Bogert-Dumortier, ca. 1820) + kaft en teksten (4)
Price:€70 - €90
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 636 | 637 | 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 | 644 ... Next lot Last lot