First lot Previous lot Lot 542 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:542
Book nr:37565
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Reinaert, Courtois, Isengrijn en Tijbaert. - Den grooten Turk
Description:Twee pentekeningen (6.7 x 19.3 en 6.8 x 16 cm) afgewerkt met aquarel, getekend voluit in het midden onder en gedateerd 1918. Ingelijst
Note:Zeer leuke en vroege tekeningen van Timmermans voor het boek 'Boudewijn' geschreven in Lier 1917/18.
Price:€300 - €500
First lot Previous lot ... 538 | 539 | 540 | 541 | 542 | 543 | 544 | 545 | 546 ... Next lot Last lot