First lot Previous lot Lot 25 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:25
Book nr:36830
Author:ROOBAERT, Edmond
Title:Goud- en zilversmeden te Brussel in de 16de eeuw
Town:Brussel
Year:2015
Description:2 vol. in-4°, 386 en 427 pp, ill., uitg. kaften. Bijgevoegd: NYS, Wim - Waas zilver 1700-1869. A'pen, Sterckshof, 2007. 4°, 224 pp, ill., uitg. kaft + GOUBERT - Zilver. Kunst/object/verhalen uit Leuven. Leuven, 2015. 4°, 240 pp, ill., uitg. kaft + VAN DIEVOET - Répertoire général des orfèvres et des marque d'orfèvrerie en Belgique II, 1798-1942. Bxl, 2011. 4°, 368 pp, ill., linnenband en stofwikkel + supplement + L'orfèvrerie civile ancienne du pays de Liège. Liège, 1991. 4°, 328 pp, uitg. kaft (7)
Price:€90 - €140
Sellingprice:€90