First lot Previous lot Lot 11 from 31 Next lot Last lot
Lot nr:11
Book nr:36418
Author:DEWASME
Title:Collection des principales vues des Pays-Bas
Town:Tournay
Publisher:Dewasme et cie - Casterman
Year:1822/23
Description:In-folio, 12 bladen met tekst in het Nederlands en Frans + reeks van litho's bestaande uit 96 stuks (= 12 afleveringen van 8). Zeer fris exemplaar. Half chagrinband met nerven en goudversiering (iets hersteld, weinig zichtbaar)
Note:Eerste editie.
Zie: Van der Marck, p. 78/79
Price:€3400