First lot Previous lot Lot 998 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:998
Book nr:29875
Author:OVIDIUS NASO, Publius
Title:Publii Ovidii Nasonis selectarum Metamorphoseon, libri XV
Town:Bruxellis
Publisher:typis Regiae Academiae
Year:1779
Description:In-12°, xvi, 711, [1] pp, quelques mouillures. Rel. de l'époque en plein veau, usée, dos doré.
Joint : VERGILIUS. Opera, cum notis Th. Farnaby. Amsterdam, Jansonius-Waesberge, 1685. In-12°, 384 pp, titre gravé, gal. de vers, rel. de l'époque en plein veau, usée, charnière brisée.
+ De Weergalooze Dichter P.J. BERONICIUS ten deel voor de Nederduitsche vertaalt met een byvoegsel in de voorreden van 's mans leven, door P. Rabus. Amsterdam, Jan ten Hoorn, 1702. In-8°, [32], 173 pp, gegraveerde titel (door Romeyn de Hooghe), 4 gegraveerde platen door Luyken. Georgarchontomachia, d.i. Boeren- en Overheidsstrijd, n.l. de bestorming van Middelburg door de Walcherse boeren, 21 Juli 1672. Dit gedicht vertaald door Petrus Rabus. Roestvlekjes. Vol kalfsleder uit de tijd, rug versierd met goud, rode sneden, hoekjes gedeukt (samen: 3 vol.)
Price:€90 - €140
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 994 | 995 | 996 | 997 | 998 | 999 | 1000 | 1001 | 1002 Next lot Last lot