First lot Previous lot Lot 911 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:911
Book nr:36090
Author:KOSTER, Everhardus
Title:Schetsboek. Nederlandsche stads- en havengezigten. Uitgegeven onder medewerking van de Maatschappij "Arti et Amicitiae"
Town:Amsterdam/ Delft/ Leyden
Publisher:Buffa & Zn.
Year:1858
Description:In-folio (43,3 x 29 cm), frontispice (lithogr. portret chine collé van E. Koster), complete reeks van 24 lithografische pittoreske zichten van Nederlandse havens (Amsterdam, Rotterdam, Dordrecht, Delft, Scheveningen enz.) door Steuerwald en Hilverdink naar E. Koster. Roestvlekjes, vooral in de marges. Donkergroene perkaline band uit de tijd, rug verstevigd
Price:€360 - €450
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 907 | 908 | 909 | 910 | 911 | 912 | 913 | 914 | 915 ... Next lot Last lot