First lot Previous lot Lot 77 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:77
Book nr:36196
Author:DE BRUYCKER, Jules (1870-1945)
Title:Femme (1925)
Description:Droge naald ets (55 x 38 cm) op sim. japon, getekend en gen. rechts onder in potlood (nr. 20/35 ). Vergulde lijst
Note:Le Roy nr. 109
Price:€300 - €400
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 ... Next lot Last lot