First lot Previous lot Lot 7 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:7
Book nr:36317
Author:VAN HUMSKERKE
Title:Twee consoles met indianen
Description:Polychroom aardewerk (24 cm), niet gemerkt
Note:Zie: Volksaardewerk p. 120
Price:€140 - €180