First lot Previous lot Lot 692 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:692
Book nr:35554
Author:DE MEYER, Isaac-Joseph
Title:Recherches Historiques sur la pratique de l'art des Accouchements à Bruges depuis le 14e s. jusqu'à nos jours
Publisher:Felix De Pachtere
Year:1843
Description:In-f°, 56 pp, portret in lithogr. van Corneille Kelderman als front. (door Daveluy). Waterranden, enkele schimmelvlekken achterin. Moderne band in half bruin perkaline. Bijgevoegd: idem. Notice sur Corneille van Baersdorp, médecin de l'Empereur Charles-Quint. Bruges, De Pachtere, 1844. In-f°, 49 pp, lithogr. portret als front. (door Daveluy), uitv. genealogische tabel. Moderne band in half bruin perkaline. + idem. Notice sur Pierre Lanbiot, chirurgien pensionnaire de l'Hôpital, de la ville et du Franc de Bruges. Bruges, De Pactere, 1846. In-f°, 13 pp, lithogr. portret als front. (Daveluy). 19de eeuwse halve band in donkergroen marokijn, rug versierd met goud
Note:Zeldzame verzameling werken van dr De Meyer
Price:€140 - €200
First lot Previous lot ... 688 | 689 | 690 | 691 | 692 | 693 | 694 | 695 | 696 ... Next lot Last lot