First lot Previous lot Lot 636 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:636
Book nr:36179
Author:[SANTJE]
Title:Mater Dolorosa
Description:Canivet (10.5 x 6.5 cm) in perkament, centraal deel handgeschilderd met rijke kleuren en zilver (gouache), iets randschade. Antwerpen, 18de eeuw. Ingelijst in zwart lijstje met gouden randje. Bijgevoegd: 'Christus aan kruis met daarrond 6 passietaferelen', handgekleurde kopergravure (14 x 10 cm), get. F. Huberti (Antwerpen, 18de eeuw). Verguld lijstje
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 632 | 633 | 634 | 635 | 636 | 637 | 638 | 639 | 640 ... Next lot Last lot