First lot Previous lot Lot 625 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:625
Book nr:36387
Author:[ZEELAND]
Title:Plan de Terveere
Description:Handgemaakt plan (63 x 80 cm), met rechts onder cartouche met Franse tekst. Frankrijk (?) eind 18de eeuw
Note:Herkomst: Bibliotheca Architectura Militaris, Klaus Jordan (vermeld op verso)
Price:€180 - €260
Sellingprice:€450
First lot Previous lot ... 621 | 622 | 623 | 624 | 625 | 626 | 627 | 628 | 629 ... Next lot Last lot