First lot Previous lot Lot 617 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:617
Book nr:35751
Author:[STEENOKKERZELE]
Title:Praetorium de Steenockerzele per illustris ac generesis viri domini Guilielmi de Coterau, Baronis de Javes domini d'Asche Haereditarii Brabantiae vexilliferi etc
Description:Tekening (42 x 57 cm) in potlood en blauwe aquarel. Sporen van plooien en oude herstellingen op keerzijde. Met voorstelling van kasteel Ter Ham, domein en dorp. Op de keerzijde oude vermeldingen in handschrift. Zonder datering maar waarschijnlijk 17de eeuw. Ingelijst
Price:€400 - €600
Sellingprice:€450