First lot Previous lot Lot 6 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:6
Book nr:36283
Author:CAESENS (Kortrijk)
Title:Verzameling met Vrouw met kapmantel, boerenkoppel en twee waterdragers
Description:Polychroom aardewerk (31, 22, 22 en 22 cm), niet gemerkt
Price:€120 - €180