First lot Previous lot Lot 576 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:576
Book nr:35908
Author:[POSTKAARTEN - ANTWERPEN]
Title:Verzameling van 115 postkaarten vooral Antwerpen
Description:Meeste kaarten van begin 20ste eeuw. Met 9 van rederijen (Cunard, Raydt & Bruyseels, White Star enz), 7 'hoekjes en kantjes' reeks, 11 'Anvers disparu' (litho's Seghers), 39 met vooral oude foto's (1860/70) van Antwerpen (vooral Hermans), 10 zichten Antwerpen uitg. door Red Star Line, 5 postkaarten, 34 varia oa 5 zeer mooie van Audegem (115). Bijgevoegd: 'Zoo van Antwerpen', collectie 10 'Verfoto's' (vol.) + 3 orig. foto's St. Jacobskerk Antwerpen (interieur, monstrans en Vaandel)
Price:€70 - €90
First lot Previous lot ... 572 | 573 | 574 | 575 | 576 | 577 | 578 | 579 | 580 ... Next lot Last lot