First lot Previous lot Lot 504 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:504
Book nr:35964
Author:DE POTTER - BROECKAERT
Title:Geschiedenis der stad St.-Niklaas / arrondissement St.-Niklaas
Town:Gent
Publisher:Annoot-Braeckman
Year:1877- 1881
Description:2 + 4 vol. in-8, met litho's b.t. Enkele oude stempels, enkele roestvlekjes. Uniform gebonden in half perkaline uit de tijd (samen: 6)
Note:Gepubliceerd in de reeks: Geschiedenis van de gemeenten der Provincie Oost-Vlaanderen (derde reeks + zevende reeks)
Bazel, Belsele, Beveren, Burcht, Dakman, Doel, Elversele, Exaarde, St. Gillis, Haasdonck, Kalloo, Kemseke, Kieldrecht, de Klinge, Kruibeke, Meerdonk, Melsele, Nieuwkerke, St. Pauwels, Rupelmonde, Sinaai, Stekene, Temsche, Tielrode, Verrebroek, Vrasene en Zwijndrecht
Price:€140 - €200
Sellingprice:€300
First lot Previous lot ... 500 | 501 | 502 | 503 | 504 | 505 | 506 | 507 | 508 ... Next lot Last lot