First lot Previous lot Lot 5 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:5
Book nr:36285
Author:CAESENS (Kortrijk)
Title:Verzameling met 6 borstbeeldjes van Man en Vrouw, Vissers en Boeren
Description:Polychroom aardewerk (12 tot 20 cm), niet gemerkt. Caesens en Société Belge de Poterie Flamande
Note:Zie: Volksaardewerk p. 85/90
Price:€90 - €160
First lot Previous lot 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ... Next lot Last lot