First lot Previous lot Lot 452 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:452
Book nr:35146
Author:BUIJNSTERS, Piet en BUIJNSTERS-SMETS, Leontine
Title:Bibliografie van Nederlandse school- en kinderboeken 1700-1800
Town:Zwolle
Publisher:Waanders
Year:1997
Description:4, 314 pp, tal. ill. Uitg. linnen en stofwikkel. Bijgevoegd: ID - Lust en leering. Geschiedenis van het Nederlandse Kinderboek in de negentiende eeuw. Zwolle, 2001. 4, 504 pp, tal. ill. Uitg. kart. met stofomslag. + BEKKERING ea - De hele Bibelebontse berg. De geschiedenis van het kinderboek in Nederland & Vlaanderen. Amsterdam, 1989. 8, 710 pp, ill. Uitg. band met stofwikkel. + TER LINDEN ea - A is een aapje. Opstellen over ABC-boeken. A'dam, 1995. (4)
Price:€30 - €60
Sellingprice:€30
First lot Previous lot ... 448 | 449 | 450 | 451 | 452 | 453 | 454 | 455 | 456 ... Next lot Last lot