First lot Previous lot Lot 405 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:405
Book nr:35659
Author:VAN DE WOESTIJNE, Karel
Title:Verhalen
Town:[Antwerpen]
Publisher:Standaard-Boekhandel
Year:1944
Description:In-4°, 91 pp. Geïllustreerd met 4 originele droge-naald-etsen door J. GORUS. Onafgesneden, genaaid. Eén van de 300 luxe -exemplaren op Hollands papier Van Gelder (nr. 132). Beperkte oplage van 1000 exx.
Bijgevoegd: F.V. TOUSSAINT van BOELAERE. Het Barceloneesche Avontuur. Antwerpen, De Magneet, (1944). In-8°, met een titelvignet en 6 etsen van Marcel STOBBAERTS. Bep. gen. oplage van 1000 ex., dit is nr. 210, op houtvrij papier. Genaaid. Nr. 2 in de reeks "De Atol".
+ Camille LEMONNIER. Noëls Flamands. Anvers, Le Papegay, (1945). In-8°, orné de 4 compositions par Roger HEBBELINCK. Broché, ex. n° 333, signé par l'auteur et l'illustrateur. + Amédée LYNEN. La Flèche d'Or, Conte des Bords de l'Escaut. Bruxelles, H. Lamertin, 1902. Tirage limité à 145 ex. dont 100 ex sur art paper, cet ex. porte le n° 74, signé par l'auteur. (4)
Price:€70 - €100
First lot Previous lot ... 401 | 402 | 403 | 404 | 405 | 406 | 407 | 408 | 409 ... Next lot Last lot