First lot Previous lot Lot 4 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:4
Book nr:36281
Author:CAESENS (Kortrijk)
Title:Twee snoeppotten met man met pijp en vrouw met koffiemolen
Description:Polychroom aardewerk (26 cm) bestaande elk uit twee delen, gemerkt 700 en 'La Roche'; 704 en stempeltje 'Made in Belgium' onderaan.
Société Belge de Poterie Flamande
Price:€120 - €180
First lot Previous lot 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ... Next lot Last lot