First lot Previous lot Lot 383 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:383
Book nr:36222
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Het zieke paardje
Description:Ets (10 x 12 cm) met aquarel ingekleurd, getekend links onder met vermelding 'Voor Antonia' rechts onder. Zeer lichte vlekjes. Ingelijst door Schleiper. Bijgevoegd: Ons Volk (jrg 32, nr. 29) met artikel over Timmermans en afbeelding van dit werkje
Price:€120 - €160
Sellingprice:€300
First lot Previous lot ... 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 ... Next lot Last lot