First lot Previous lot Lot 375 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:375
Book nr:36236
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Aan den kloeken, en schoonen kunstenaar Arthur Wilford, de Vlaamsche musicus, den hovenier van onzen Vlaamschen Liederentuin
Description:1 blad in-folio, fragment uit het nog niet afgemaakte werk: Pieter Breugel, in handschrift in blauwe inkt, 18 regels, gesigneerd door de schrijver. Opgedragen aan Arthur Wilford
Note:Niet gedateerd, het werk verscheen uiteindelijk in 1928. Arthur Wilford was al eind 1926 overleden. Felix Timmermans heeft dus meerdere jaren gewerkt aan de biografie van Breugel in romanvorm
Price:€120 - €140
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 ... Next lot Last lot