First lot Previous lot Lot 359 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:359
Book nr:35790
Author:GEZELLE, Guido
Title:Jubileumuitgave van Guido Gezelle's volledige werken
Town:Brussel - Amsterdam
Publisher:Standaard Boekhandel - Veen
Year:1930 - 1935
Description:18 dln in 9 vol. in-8°, EX. VAN DE LUXE EDITIE VAN 100 EXEMPLAREN (nr. 74/76 op Hollands Papier). Orig. vollederen banden met blindgestempeld portret van Gezelle op voorplat en vergulde rug en ribben, vergulde kopsneden (min. gebruikssporen, één deel met wat afwijking in kleur door lange tijdstippen van verschijnen). Mooie set
Price:€180 - €240
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 ... Next lot Last lot