First lot Previous lot Lot 355 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:355
Book nr:35287
Author:CLAUS, Hugo
Title:Muziek: dauw op een galg
Town:Brussel
Publisher:Radio 3
Year:[1983]
Description:Kaft met gedicht van H. Claus in zeefdruk. Bijgevoegd: Originele litho (49 x 38 cm) in kleur van H. Claus, met de hand getekend in potlood. Beperkte gen. oplage van 200 ex., één van de 50 ex. buiten de handel, dit ex. genummerd XXXXIII / L. Omslag met minimale gebruikssporen; goed exemplaar
Note:Ter gelegenheid van 30 jaar Radio 3
Price:€120 - €180
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 ... Next lot Last lot