First lot Previous lot Lot 352 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:352
Book nr:36230
Author:CLAES, Ernest
Title:Jeugd
Publisher:Wereldbibliotheek
Year:1940
Description:In-8, 299 pp, bandontwerp, schutbladversiering en frontispice van Martha Van Coppenolle (1912-2004). Met hs. OPDRACHT van de schrijver aan de illustratrice. Uitgeversband, orig. stofomslag, enkele vlekjes, kleine scheurtjes aan de rug. Bijgevoegd: Handgeschreven brief van Ernest CLAES aan Martha Van Coppenolle. 1 p. in-4, gedateerd 2/9/1939, getekend Ernest Claes. In de originele enveloppe
Note:Originele editie, exemplaar van de illustratrice
Price:€120 - €180
Sellingprice:€380
First lot Previous lot ... 348 | 349 | 350 | 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 ... Next lot Last lot