First lot Previous lot Lot 2 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:2
Book nr:36284
Author:CAESENS (Kortrijk)
Title:Bruidsstoet
Description:Polychroom aardewerk (21 x 40 cm), niet gemerkt. Société Belge de Poterie Flamande - Kortrijk. Eerste stuk van de kleine bruidsstoet
Note:Volksaardewerk in Vl. p. 88
Price:€160 - €220
First lot Previous lot 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... Next lot Last lot