First lot Previous lot Lot 197 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:197
Book nr:36276
Author:DE BOECK, Félix (1898-1995)
Title:Zelfportret
Description:Kleurlitho (68 x 49 cm), getekend in potlood rechts onder, gen. 20/100, ingelijst
Price:€60 - €90
Sellingprice:€60