First lot Previous lot Lot 183 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:183
Book nr:35479
Author:VERDEGEM, Joseph (1897-1957)
Title:Féminité (1930)
Description:Ets (27 x 25 cm), getekend en gedateerd rechts onder. Links onder titel en nr. 10/12. Enkele lichte vlekjes in marges. Tweede staat. Ingelijst
Price:€70 - €90
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 ... Next lot Last lot