First lot Previous lot Lot 18 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:18
Book nr:36290
Author:MONTEYNE, Gilbert (Brugge)
Title:Bierdrinker op ton
Description:Polychroom aardewerk in twee stukken (29 cm), gemerkt 394. Bijgevoegd: 5 beeldjes met vrouwtjes (2 x 16 en 2 x 19 cm) waarvan 2 met kruiken gemerkt GJM en 2 met kapmantels waarvan één gemerkt GJM + beeldje met Moeder en kind ernaast (20 cm) gemerkt GJM (6)
Note:Zie: Volksaardewerk p.
Price:€60 - €80