First lot Previous lot Lot 17 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:17
Book nr:36023
Author:[MAJOLICA]
Title:Minton Majolica Pottery Mermen Wine Cooler Urn
Year:[1868]
Description:Hoogte: 42 cm, polychroom aardewerk. En klein stukje afgebroken, verder in zeer goede staat. Gemerkt MIRTON onderaan
Price:€400 - €600