First lot Previous lot Lot 15 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:15
Book nr:36289
Author:LAIGNEIL (Kortrijk)
Title:Twee kruikendragers (Man en vrouw)
Description:Polychroom aardewerk (elk 28.5 cm), niet gemerkt
Note:Zie: Volksaardewerk p. 69/75 en afb. p. 73
Price:€120 - €180