First lot Previous lot Lot 145 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:145
Book nr:36149
Author:SERVAES, Albert (1883-1966)
Title:Portret van een jong meisje (1948)
Description:Pastel (50 x 39 cm), getekend en gedateerd rechts onder. Mooie vergulde lijst
Price:€500 - €700
First lot Previous lot ... 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 ... Next lot Last lot